Proč já a zelené potraviny?

 Zelené potraviny se ke mě dostaly prostřednictvím mé klientky z alternativních  masáží, která mi vyprávěla svůj příběh s dlouholetou diagnosou vaginálních mykóz. Díky šťávě z výtažku mladého ječmene a sladkovodní  řase chlorelle (tabletky) se tohoto zdravotního problému zbavila natolik, že nyní se nemusí bát po šesti letech navštívit bazén a řešit problémy s tím související.
V té době jsem si řešila podobný problém proto mě ZP zaujaly, zvlášť když mi sdělila, že ZP také pořešily atopický ekzém synkovi její kamarádky.

V 6 týdnech se totiž u mé mladší dcery Klárky objevil atopický ekzém na ručičkách a v podkolení. Začaly jsme zkoušet různé mastičky a koupele, které nám paní doktorka doporučovala, až jsme nakonec stejně skončily na kortikoidní mastičce, která zabrala vždycky jen na chvíli. Absolvovaly jsme i dvakrát pobyt v lázních v Kynžvartu, který naší situaci nevyřešil, řekla bych spíše zhoršil.

Princip ZP spočívá v tom, že tělo vyživí a vyčistí díky velkému procentu antioxidantů, enzymů (20), chlorofylu a zásadotvornosti, která mě osobně velice zaujala. ZP tak dávají šanci k sebeléčení. Proto jsem neváhala a začala  potraviny užívat s manželem a po několika dnech přidávala i mým dvou
dcerám do denního jídelníčku.

Klárce ekzém ustupoval, tak že nyní sice má sušší pokožku, ale po dvouměsíčním užívání ječmene a chlorelly ekzém ustoupil. Klárka byla i celkem často nemocná, zvlášť, když začala chodit do školky. Stále jí teklo z nosu a měla skoro celoroční kašel a zánětů průdušek nevyjímaje. Starší
trápily problémy se zažíváním, které po pár týdnech užívání také zmizely.
Já jsem si nakonec také vyřešila problémy se zažíváním, nepravidelnou stolicí gynekologickou mykozou, paradentozou, boroliosou, u které jsem měla léta vysoké hodnoty.
Manžel díky ZP pořešil zánět eustachovy trubice a bradavice, které ho trápily
několik let. Také již nemusí užívat léky na vysoký cholesterol a pálení žáhy.

Bylo to po dlouhé době něco, co mě opravdu nadchlo a protože jsem se jako alternativní masérka, letkorka baby masáží, cvičení dětí a výživový poradce vždycky zajímala o různé potravní doplňky, bylinky a tinkurky, tak tohle všechny preparáty překonalo. Je to totiž čistá příroda, zpracovaná šetrnými technologiemi, které zachovávají opravdovou živost. Proto jsem ráda, že jsem domů přinesla něco, co mi tak trochu "kryje záda" v našich výživových nedostatcích.
Svým klientům mohu nyní nabídnou i komplexnost, která mi u jiných preperátu opravdu chyběla. Tinktury a bylinky nyní používám pouze jako doplňkovou léčku k ZP.

V červenci to budou již dva roky, co mladý ječmen a sladkovodní řasa chlorella doprovázejí  naše každodenní cesty k posílení zdraví. Opravdu fungují a nedám na ně dopustit.

                                         Lenka Kratochvílová

V případě vašeho zájmu dozvědět se o zelených potravinách něco více mne prosím kontaktujte. další informace naleznete také na těchto stránkách: